Ukážka strany

Toto je vzorová stránka. Je odlišná od článku blogu, pretože ostane na jednom mieste a objaví sa v hlavnej navigácii vašej webovej stránky (vo väčšine tém). Väčšina ľudí začína stránkou O mne, ktorá ich predstaví potenciálnym návštevníkom webu. Môže na nej byť niečo ako:

Ahoj! Cez deň som poslíček na bicykli, v noci nádejný herec a toto je moja webová stránka. Bývam v Los Angeles, mám skvelého psa menom Jack a mám rád Piña Coladu.

…alebo niečo ako toto:

Spoločnosť XYZ Doohickey bola založená v roku 1971 a odvtedy poskytuje verejnosti kvalitné „veľké nič“. Nachádza sa v Gotham City, XYZ, zamestnáva viac ako 2000 ľudí a robí všetky druhy úžasných vecí pre obec Gotham.

Ako nový používateľ WordPressu by ste mali prejsť do administrácie, odstrániť túto stranu a vytvoriť pre váš web nové strany. Bavte sa!

 • Najnovšie
 • Najobľúbenejšie
 • Pozor na malware SocGholishITWordPress
  Stránka presmerováva návštevníkov na spam web. Malware sa neustále vracia. Bezpečnostné scany ho nevedia odhaliť.
 • Goodbye, old friend!Môj svet
  V utorok odišiel náš krásny psík a dobrý priateľ Maco do večných lovíšť.
 • Mojich Top 5 knižiek za rok 2022Knihy
  Ďalší rok je za nami a opäť sa rozrástla naša domáca knižnica o niekoľko cenných kúskov. Tento rok ich na poličku pribudlo spolu 10, čo je podstatne menej ako za ostatné roky.
 • Mojich Top 10 knižiek za rok 2021Knihy
  Rok 2021 obohatil môj čitateľský denník o 17 nových kníh. Je to menej ako po minulé roky, no i napriek malému počtu sa mi do rúk dostalo niekoľko klenotov, o ktoré by som sa rád s vami podelil.
 • F.M.Dostojevskij - Diablom posadnutíKnihy
  Dostojevskij napísal v roku 1872 román, v ktorom predpovedal budúce tragické dopady socializmu na spoločnosť. Strata viery v existenciu Boha a jeho zákonov, nihilizmus a túžba po moci sú hlavné motívy postáv, ktoré ovplyvňujú život v malej obci medzi Petrohradom a Moskvou.