Kto som

Crazy Horse, Južná Dakota, September 2018

Ako ste už z názvu a úvodu tejto stránky vytušili, moje meno je Matej Podstrelenec. Na tejto stránke chcem prezentovať svoju prácu, písať o veciach čo ma zaujimajú a zdielať svoje poznatky. Aby to nebolo iba o práci, tak milujem knihy, výlety do hôr s priateľmi, čas strávený s rodinou a našim psíkom Macom.

Moja práca

Som programátor a špecializujem sa na vývoj WordPress a Ecommerce riešení. S Ecommerce som začal už v roku 2009, kedy som naprogramoval prvý eshop pre dnes už najpopulárnejší obchod s cyklistickými dresmi a doplnkami v strednej európe – Cyklodresy.sk. Cyklodresom som ostal verný aj naďalej a vytvoril som pre nich Elektronický sklad na mieru a iné doplnkové služby.

So systémom WordPress som prvýkrát prišiel do kontaktu v roku 2012 počas mojej diplomovej práce zameranej na obohatenú realitu, na platforme Android. Myšlienka, ako aj zdrojový kód WordPressu, je mi veľmi sympatická. Dnes sa WordPressu venujem profesionálne a pre zákazníkov vyvíjam pluginy na mieru, ecommerce + spravujem web.

Okrem toho pracujem od roku 2014 ako programátor na polovičný úväzok pre Švédsku spoločnosť Navetti, ktorá sa zaoberá Price managementom a vývojom softvéru pre správu cien PricePoint. Mojou úlohou je navrhovať a implementovať pluginy, ktoré rozširujú funkcionalitu tohoto softvéru a napĺňajú tak špecifické požiadavky zákazníkov.