GoOut pre WordPress

BKIS + GoOut

O plugine

Služba GoOut predstavuje online databázu udalostí. Usporiadatelia ako napr. KC Dunaj alebo Aréna NTC tam pridávajú plánované akcie, ktoré sú následne dostupné na GoOut stránke alebo kdekoľvek inde prostredníctvom API.

Bratislavské Kultúrne a Informačné Stredisko (BKIS), rovnako ako iní usporiadatelia, nahráva udalosti do GoOut siete. Zároveň má záujem, aby tieto udalosti boli uložené a dostupné aj na vlastnej web stránke. A túto požiadku rieši plugin GoOut pre WordPress.

Plugin umožňuje správcovi obsahu BKIS stránky pohodlne vyfiltrovať všetky nadchádzajúce udalosti podľa miesta konania a času udalosti.

Nasleduje výber kategórie do ktorej má byť udalosť pridaná a jedným klikom je udalosť uložená v databáze a dostupná návštevníkom BKIS.sk stránky. Plugin komunikuje s DIVI témou a teda okrem ukladania dát do databázy, vygeneruje novú stránku vo formáte DIVI aj s príslušnými vlastnými poliami (ACF).

Udalosti je možné nastaviť tak, aby sa automaticky zobrazovali na stránke bez potreby ich manuálneho pridávania.

Plugin je ľahko modifikovateľný a je ho možné prepojiť s akoukoľvek WordPress inštaláciou. Vďaka nemu dokáže správca obsahu BKIS.sk týždenne ušetriť niekoľko hodín práce, ktoré boli predtým použité na manuálne „nahadzovanie“ udalostí.

Ak máte o tento plugin záujem, neváhajte ma kontaktovať.

Screenshots

Plugin komunikuje so službou GoOut a zobrazuje udalosti na stránke
Jednoduché filtrovanie udalostí zo zdroja GoOut API